Jesteś tutaj: Start / NAJLEPSI ZS4

NAJLEPSI ZS4

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

NAJLEPSI

to nowe miejsce w Naszej szkolnej społeczności

dla wszystkich i wszystkiego co najlepsze.


NAJLEPSZYM można być w różnych dyscyplinach i w różnych obszarach:
naukowym | sportowym | w zakresie zainteresowań, hobby | działań na rzecz innych ludzi

 

Krzysztof Szubert

Krzysztof Szubert, uczeń kl. 2F

stypendysta Stypendium Prezesa Rady Ministrów

za wysokie wyniki w nauce (średnia ocen 5,52) oraz wzorowe zachowanie
Wojciech Domżał

Wojciech Domżał, uczeń kl. 3DH Przemysław Adamczyk, klasa 3DH

III miejsce w tyskim konkursie ortograficznym

Daniel Czerw

Daniel Czerw, uczeń kl. 4E

Został zakwalifikowany do XLV Olimpiady Wiedzy technicznej w grupie tematycznej Elektryczno –Elektronicznej
Patryk Stepaniuk

Patryk Stepaniuk,uczeń kl. 4E

zwycięzca Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego miasta Tychy

projekt "Szkoła - sposób na poszerzanie horyzontów" , dofinansowanie w kwocie
10 000zł na realizację projektu 

Sebastian Rzeźnik

Sebastian Rzeźnik,uczeń kl. 4G

- 2-gie miejsce na Mistrzostwach Polski Oyama PFK - Rzeszów, 24.III.2018r.

-2-gie miejsce na Otwartym Pucharze Makroregionu Południowego Oyama PFK - Wieliczka, 27.X.2018r.

-2-gie miejsce na Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego Oyama PFK - Wrocław, 10.XI.2018r.

-3-cie miejsce na Pucharze Europy Oyama IKF - Radom, 24.XI.2018r.

 

Marek Świerkot

Marek Świerkot, uczeń kl. 4F

 
stypendysta Stypendium Rady Miasta Tychy
„LIDER  ZAWODU” za znaczące osiągnięcia w zakresie

kształcenia w zawodzie w roku szkolnym 2016/2017

Michał Drabik

Michał Drabik, uczeń kl. 4F


stypendysta Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie  
wyniki w nauce (średnia ocen: 5,64) i wzorowe zachowanie

Daniel Jędrzejczak

Daniel Jędrzejczak, uczeń kl. 4D


laureat  (III miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

w kategorii: elektronika

Katarzyna Kostecka

Katarzyna Kostecka ucz. kl. 3GG

stypendystka stypendium motywacyjnego za bardzo dobre wyniki w nauce, tancerka zespołu D-way of life

Wraz z zespołem osiąga czołowe miejsca
w ogólnopolskich konkursach tanecznych w stylu modern i jazz.

 ZEG BAND

ZEG BAND

powołany został do życia w bieżącym roku szkolnym z PASJI młodych ludzi do muzyki.

Jego skład stale się poszerzał, aż w kulminacyjnym punkcie zespól liczył 14 uczniów:


Daniel Jędrzejczak,  kl. 4 D (śpiew)
Dawid  Grzelka, 1G (gitara)
Kacper Makaj, kl. 1G (pianino)
Michał Szamota,  kl. 1 G (gitara)
Kacper  Jaskólski, kl. 2DH (perkusja)
Wojciech Domżał , kl. 2DH (gitara elektryczna)
Jakub  Ferenc,  kl. 2 DH (gitara elektryczna i basowa)
Karolina Stolarczyk,  kl. 3F (śpiew)
Filip Magiera,  kl. 1 D (pianino, śpiew)
Karol Targiel,  kl. 4 FH (śpiew)
Dominik Jurczyk,  kl. I D (gitara elektryczna)
Bartosz  Czarnynoga, kl. 2 E (śpiew)
Katarzyna Kostecka,  kl. 2a (śpiew, taniec )
Tomasz Cofała, kl. 2DH (gitara basowa)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-09-14
Data publikacji:2022-09-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:254