Dziennik Librus   |    Kalendarz 2018/2019   |    Kontakt   |
STRONA GŁÓWNA - Zespół Szkół Nr 4
Szkolne Wi-Fi
Urzad Miasta
Miejskie Centrum Oswiaty
Plan Lekcji...
Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół Nr 4 - Strona Główna

BEST OF ZS4

 

Best of ZS4

to nowe miejsce w Naszej szkolnej społeczności

dla wszystkich i wszystkiego co najlepsze.


BEST można być w różnych dyscyplinach i w różnych obszarach:
naukowym | sportowym | w zakresie zainteresowań, hobby | działań na rzecz innych ludzi

_________________________________________________________________________________________


Jako pierwszych prezentujemy uczniów, którzy odnieśli sukcesy na polu naukowym

i zostali nagrodzeni w bieżącym roku szkolnym 2017/18.

 

Marek Świerkot, uczeń kl. 4F

 
stypendysta Stypendium Rady Miasta Tychy


„LIDER  ZAWODU” za znaczące osiągnięcia w zakresie                  kształcenia w zawodzie w roku szkolnym 2016/2017

Michał Drabik, uczeń kl. 4F


stypendysta Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie  
wyniki w nauce (średnia ocen: 5,64)

i wzorowe zachowanie

Daniel Jędrzejczak, uczeń kl. 4D


laureat  (III miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej

i Elektronicznej

w kategorii: elektronika

kasiakostecka

Katarzyna Kostecka ucz. kl 2a

stypendystka stypendium motywacyjnego za bardzo dobre wyniki w nauce, tancerka zespołu D-way of life

Wraz z zespołem osiąga czołowe miejsca
w ogólnopolskich konkursach tanecznych w stylu modern i jazz.

11b

ZEG BAND

powołany został do życia w bieżącym roku szkolnym z PASJI młodych ludzi do muzyki. Jego skład stale się poszerzał, aż w kulminacyjnym punkcie zespól liczył 14 uczniów:
Daniel Jędrzejczak,  kl. 4 D (śpiew)
Dawid  Grzelka, 1G (gitara)
Kacper Makaj, kl. 1G (pianino)
Michał Szamota,  kl. 1 G (gitara)
Kacper  Jaskólski, kl. 2DH (perkusja)
Wojciech Domżał , kl. 2DH (gitara elektryczna)
Jakub  Ferenc,  kl. 2 DH (gitara elektryczna i basowa)
Karolina Stolarczyk,  kl. 3F (śpiew)
Filip Magiera,  kl. 1 D (pianino, śpiew)
Karol Targiel,  kl. 4 FH (śpiew)
Dominik Jurczyk,  kl. I D (gitara elektryczna)
Bartosz  Czarnynoga, kl. 2 E (śpiew)
Katarzyna Kostecka,  kl. 2a (śpiew, taniec )
Tomasz Cofała, kl. 2DH (gitara basowa)

 

Do góry...