Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół Nr 4 - Strona Główna

Sukcesy Uczniów

Daniel Jędrzejczak z klasy 3D zajął 3 miejsce w finale

Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategorii ELEKTRONIKA.

Finał odbył się w dniach 31.03 – 01.04 2017.

Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy wytrwałości

w rozwijaniu pasji zawodowej jaką jest elektronika.

______________________________________________________________________________________________

Daniel Jędrzejczak z klasy 3D awansował do finału ogólnopolskiej olimpiady w kategorii elektronika.

Znalazł się wśród 16 najlepszych uczniów szkół średnich w Polsce z elektroniki.

Finał odbędzie się w dniach 31.03 – 01.04 2017.

Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w zmaganiach finałowych.

POWTÓRZYLI SUKCES SPRZED DWÓCH LAT I UBIEGŁEGO ROKU

MISTRZOWIE MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ

image host image host image host image host

Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w finale miejskim w piłce ręcznej chłopców rozegranym w dn.08.02.2017r. i będzie reprezentować miasto w zawodach rejonowych.

Uczniowie ZS nr 4 pokonali w pierwszym spotkaniu ZS nr 6  oraz w finale ZS nr 1 13:12

Kolejność w zawodach :

1.ZS nr 4 , 2.ZS nr 1 , 3.ZS nr 6 , 4.I LO , 5.II LO , 6.ZS nr 5 , 7.ZS nr 2

Sklad reprezentacji ZS nr 4 :

Frańczak Maciej 4GP(kapitan),Szoen Michał 4GP ,Wysocki Jakub 4DE,Dolata Kamil 4DE,

Tarnowski Karol 4F,Siekierko Marcin 3D

Derek Bartosz 3D(bramkarz),Jóżwik Borys 3D ,Michniewicz Krzysztof 3FH,Buniewicz Szymon 3FH,

Zawadzki Jakub 3F ,Malcharek Paweł 3F

Gurdek Patryk  3F, Bendel Tomasz  2 DH ,Malinowski Adam 1F(bramkarz),Golik Grzegorz 1E , Larysz Damian 1 G

Uczniowie klasy 1DH: JAKUB FERENC i WOJCIECH DOMŻAŁ zdobyli 2 miejsce w III Rejonowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Tychy 2017" w kategorii szkół średnich oraz wystąpili w koncercie laureatów, który odbył się w kościele w parafii Krzyża Świętego w dniu 29 stycznia br.