Dziennik Librus   |    Kalendarz 2017/2018   |    Kontakt   |
STRONA GŁÓWNA - Zespół Szkół Nr 4
Szkolne Wi-Fi
Urzad Miasta
Miejskie Centrum Oswiaty
Plan Lekcji...
Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół Nr 4 - Strona Główna

Grono pedagogiczne

 

 

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

 

Antonik Katarzyna

INF. ZAWODOWE

 

Bałazy Joanna

Fizyka | Chemia

 

Bicz Grażyna

nauczyciel wspierający

 

Biegun Marzena

Matematyka

 

Bielawski Bartosz

 

 

INF. ZAWODOWE

 

Budny Magdalena

zajęcia rewalidacyjne

 

Ćmiel Bartosz

 
 

Ditmer Henryk

WF

 

Gembka Jarosław

 

 

Gerc Dorota

język polski

 

Gołosz Michał

historia, historia i społeczeństwo

 

Górnikowska Justyna

Biblioteka

     

 

Gryman Ilona

język niemiecki

 

Hanusik Anna

INF. ZAWODOWE

 

Hejła Dagmara

język angielski

 

Helbig Joanna

nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

 

Jagiełka Lech

WF

 

Janas Paweł

 

 

Jankowska Hanna

 

 

Janota Zbigniew

religia

 

Jarczyk Ewa

język polski | WOK

 

Kiszewski Bartosz

INF. ZAWODOWE

 

Klapińska-Stefanow Grażyna

 

 

Kolanek-Gielzak Aleksandra

język niemiecki

 

Kolibek Romuald

INF. ZAWODOWE

 

Kordeusz Rafał

język polski

 

Kowalska Iwona

Fizyka | Chemia

 

Kulpiński Krzysztof

WF

 

Kusiak Justyna

język niemiecki

 

Kośmińska Joanna

PEDAGOG

 

Kwaśniewicz Ryszard

podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej

 

Kwiecień Anna

EL. ZAWODOWE
 

Ledwoń Joachim

religia/etyka

 

Lukasek Jolanta

INF. ZAWODOWE

 

Łęszczak Anna

Matematyka

     

 

Łukaszkiewicz Katarzyna

język angielski

 

Menzel Ewa

język angielski

 

Penczek Marzena

PEDAGOG, nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

 

Przenzak Mirosław

EL. ZAWODOWE
 

Przybylska Joanna

historia i społeczeństwo
 

Puzdrakiewicz Kamil

WF

 

Rozmarynowska Dorota  

 

Ryba Jacek INF. ZAWODOWE | ELEKTR.

 

Sawicki Przemysław

 

Historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości

 

 

Sawicki Sławomir

język angielski

 

Sładek Magdalena

język polski
 

Szamota Joanna

PEDAGOG, zajęcia rewalidacyjne

 

Szawkało Mariusz

EL. ZAWODOWE

 

Szczęsny Agnieszka

zajęcia artystyczne

 

Szlafka Jadwiga

zajęcia rewalidacyjne

 

Szmajduch Krystyna

Religia

 

Szul Lidia

język niemiecki

 

Ślusarczyk Ewa geografia

 

Tomala Krzysztof

EL. ZAWODOWE

 

Torba Marcin

INF. ZAWODOWE

 

Tracz Magdalena

zajęcia rewalidacyjne

 

Trochonowicz Renata

Matematyka | Fizyka

 

Uherek Paweł

WDŻ, WOS

 

Urbańska Elżbieta

EL. ZAWODOWE

 

Wawrzynek Grażyna

EL. ZAWODOWE

 

Wielek Edyta

 

 

Wuzik Izabella

język angielski

 

Wysocka Anna

Matematyka

 

Zyznawska Bożena

 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
Do góry...