Dziennik Librus   |    Kalendarz 2018/2019   |    Kontakt   |
STRONA GŁÓWNA - Zespół Szkół Nr 4
Szkolne Wi-Fi
Urzad Miasta
Miejskie Centrum Oswiaty
Plan Lekcji...
Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół Nr 4 - Strona Główna

Mikołajki

19.12.2018

„Coraz bliżej Święta”…

A w świątecznej  atmosferze, która powoli udziela się wszystkim, pojawił się w naszej szkole,  jak co roku 6 grudnia,  Mikołaj,  rozdzielający wśród uczniów i pracowników szkoły słodycze. Szkolny radiowęzeł zadbał o to, aby na przerwach rozbrzmiewała nastrojowa muzyka, a Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu konkurs poświęcony tradycjom świątecznym, kultywowanym u nas i w innych krajach. Wszyscy jego uczestnicy nagradzani byli słodyczami.

Kolejny świąteczny akcent to przeprowadzony 7 grudnia przez pana Krzysztofa Kulpińskiego  Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej,  w którym wzięło udział  11 klas. Turniej podzielony był na 2 fazy grupowe: w grupach  I i II znalazły się klasy 1-3, grupę III  stanowiły klasy czwarte. Drużyny grały  w systemie każdy z każdym.  

A oto wyniki poszczególnych grup:

 Grupa I i II klasy 1-3

Miejsce 1- klasa 2D

Miejsce 2- klasa 1G

Miejsce 3- klasa 1DE

Grupa III klasy 4

Miejsce 1- klasa 4E

Miejsce 2- klasa 4DH

Miejsce 3- klasa 4F

Miejsce 4- klasa 4G

Szczególne podziękowania należą się w tym miejscu  Dyrekcji Szkoły  oraz Samorządowi Uczniowskiemu, który zadbał o słodkie upominki  dla wszystkich zawodników.

            Z kolei 11 i 12 grudnia Samorząd Uczniowski  sprawował pieczę nad zorganizowanym już także zgodnie z  tradycją szkoły kiermaszem świątecznym. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów na ustawionych przy wejściu do szkoły stołach królowały różnorodne wypieki, których smak i zapach  przywodził na myśl nadchodzące Święta.

Wszystkim uczestnikom kiermaszu składamy również gorące podziękowania!

 

 

   

  P1013019

« inne aktualności
Do góry...