Dziennik Librus   |    Kalendarz 2018/2019   |    Kontakt   |
STRONA GŁÓWNA - Zespół Szkół Nr 4
Szkolne Wi-Fi
Urzad Miasta
Miejskie Centrum Oswiaty
Plan Lekcji...
Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół Nr 4 - Strona Główna

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Otwarta firma

19.10.2018

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Otwarta firma

W dniach 12-18 listopada 2018 roku zostanie zorganizowany w Polsce jedenasty Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Otwarta firma.  Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Nasza szkoła dbając o wzbogacenie swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej oraz wysoki poziom nauczania zgłosiła swój aktywny udział w tym projekcie. Koordynatorem projektu w szkole jest dr Bożena Zyznawska.

Zapraszamy Rodziców do współpracy.

Mamy świadomość, że Państwo - Rodzice uczniów są najlepszymi sojusznikami szkoły.  Dlatego tak ważne jest włączenie się też Państwa do realizacji programuOtwarta firma.

Rodzice prowadzący własną działalność gospodarczą mogą wziąć udział w spotkaniu w szkole
i podzielić się z uczniami swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o własnej drodze do sukcesu.

Natomiast Rodzice czynni zawodowo mogą pomóc przy nawiązaniu współpracy między szkołą a firmą bądź instytucją, w której pracują. Dzięki takiemu pośrednictwu młodzież poczuje wsparcie i podniesie poziom swoich aspiracji w dążeniu do sukcesu edukacyjnego i zawodowego teraz i w życiu dorosłym.

 

« inne aktualności
Do góry...