Mapa strony   |    Kalendarz 2021/2022   |    Kontakt   |
Miejskie Centrum Oswiaty
Wirtualny spacer po szkole... Plan Lekcji... Dziennik Librus Synergia
Zespół Szkół Nr 4 - Strona Główna

Uczenie się przez działanie - motywacja i inspiracja

17.11.2021

Miasto Tychy oraz Miejskie Centrum Oświaty w Tychach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji "Uczenie się przez działanie - motywacja i inspiracja", w formule hybrydowej.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 29 listopada 2021 r. (poniedziałek) w godz. 15:00 - 19:00 i jest adresowane do nauczycieli i rodziców Miasta Tychy oraz placówek województwa śląskiego.

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nam w tym nie przeszkodzi, tyscy nauczyciele i rodzice będą mieli możliwość udziału w konferencji stacjonarnie w sali koncertowej AUKSO w budynku Mediateki w Tychach przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach (oczywiście mając na względzie obostrzenia liczba miejsc będzie ograniczona).

Program konferencji:

15:00 oficjalne rozpoczęcie wydarzenia

15:00 - 17:00 "Od marchewki i kija do prawdziwego inspirowania - kilka (ważnych) słów o motywowaniu i inspirowaniu młodych ludzi" - wykład prof. Jacka Pyżalskiego wraz z sesją pytań

17:00 - 18:00 "Jak wspierać proces uczenia się? Czyli zagadki motywacji" - rozmowa wraz z sesją pytań z dr Mikołajem Marcelą

18:00 - 19:00 "Gdy musisz - rodzi się bunt, gdy możesz, dzieją się cuda! Kiedy dziecko wierzy w siebie, nie poddaje się też będąc dorosłym..." - rozmowa wraz z sesją pytań z Adamem Bieleckim.

Rejestracja na konferencje: poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.edu-akcja.pl/uczenie od dnia 16 listopada 2021 r. do 26 listopada 2021 r.

Bezpośredni link do strony wydarzenia: https://www.edu-akcja.pl/uczenie

« inne aktualności

Dostosowanie strony